Hotel Village Montana is ideaal voor een familievakantie. ’s Ochtends neem je een lekker ontbijt met verse croissantjes en heerlijke kopje koffie. Vanuit de voordeur kan je meteen de ski’s of het snowboard onderbinden. Je neemt de piste Des Almes naar de verzamelplaats van de skilessen of je pakt een skilift naar keuze. Voor je voeten ligt 298 km piste voor alle skiniveaus. Mondain Val d’Isere ligt aan de andere kant van de berg. Hebben we de twee gletsjers al genoemd? Een unieke ervaring! Na een dag in de buitenlucht berg je jouw skiuitrusting op in de verwarmde skilocker en neem je een duik in het verwarmde buitenzwembad (30°). Ook vind je een jacuzzi, sauna en hamam in spa Les Bains du Montana. Daarnaast is er een ontspanningsruimte en een “tisanerie” waar je lekkere kruidenthee en hapjes kunt krijgen. Natuurlijk kun je ook een massage of lichaamsbehandelingen reserveren bij Hotel Village Montana.
Hotel Village Montana beschikt, samen met Hotel Les Suites du Montana, over maar liefst 4 restaurants en 2 lounge bars. Le Gourmet is een gastronomisch restaurant. Les Chanterelles biedt traditionele Franse gerechten. La Chaumiere is een brasserie en biedt Savoyaardse specialiteiten. En dan is er nog La Place, een traditionele brasserie / pizzeria met een terras op het zuiden. Een heerlijke 5-gangen diner wacht ‘s avonds op je. En dat komt als geroepen om, na een hele dag in de buitenlucht, die berentrek te stillen! Tevreden en voldaan trek je je terug in jouw comfortabele kamer of suite voor een ontspannen avond.
Het hotel beschikt over ruime, modern ingericht kamers en suites. Roomservice, een badjas, pantoffels, handdoeken en wifi zijn inbegrepen. Je kunt ook, indien gewenst, een babybedje en een kinderstoel op de kamer laten bijplaatsen. Alle kamers en suites zijn uitgerust met een LCD satelliet tv, een badkamer met bad, haardroger en handdoekendroger, een toilet (apart of in de badkamer) en een balkon.
2-persoonskamer Standaard voor 2 personen, 18 m²
Slaapkamer met 2 aparte bedden of een 2-persoonsbed.
2-persoonskamer Superieur voor 2/4 personen, 33 m²
Slaapkamer met 2 aparte bedden of een 2-persoonsbed. Slaapnis met stapelbed bij de ingang.
Duplex Suite voor 2/4 personen, 45 m²
Begane grond: woonkamer met open haard en televisie, slaapnis met stapelbed bij de ingang, badkamer en een balkon.
1e verdieping: Slaapkamer met 2-persoonsbed, televisie, badkamer met balneo bad, sauna en een apart toilet.
Halfpension (ontbijt en lunch óf diner, exclusief drankjes)
Toeslag Kerstdiner en/of Oud&Nieuw diner (verblijf van minimaal 6 nachten)
Toegang tot Spa Les Bains du Montana
Badjas en pantoffels
Handdoeken
Wifi
Toeristenbelasting € 2,48 per persoon per dag (vanaf 18 jaar)
Overdekte parking € 85 per week (op aanvraag, vooraf reserveren)
Massages en/of lichaamsbehandelingen
Skipassen
Skimateriaal
Skilessen
Transfers
Kinderopvang
Spa met verwarmd buitenzwembad, sauna, hamam & jacuzzi
Ontspanningsruimte & tisanerie
Massages & lichaamsbehandelingen
4 restaurants
2 lounge/bars
Roomservice
24 uurs receptie
Verwarmde skilockers
Bagagerie
Mini-club (op aanvraag, beperkt aantal weken)
Babybedje en kinderstoel (op aanvraag)
Overdekte parking
Check-in: vanaf 16.00 uur
Check-out: voor 11.00 uur
Huisdieren toegestaan: € 25 per dag (op aanvraag) Niet toegestaan in de restaurants en bars
Extra bed voor kinderen t/m 5 jaar gratis
Extra bed vanaf 6 jaar tegen betaling
Suites voor alleengebruik op aanvraag beschikbaar
Vanafprijs per week, 2-persoonskamer, inclusief halfpension
Laagseizoen vanaf € 2.534 per week
Middenseizoen vanaf € 2.884 per week
Hoogseizoen vanaf € 3.668 per week
Er zijn diverse kamertypes beschikbaar (zie beschrijving)
Neem contact met ons op voor meer informatie en ontvang een voorstel op maat
Betalingsvoorwaarden WintersportDeluxe
De aanbetaling van 50% van de reissom dient per omgaande te worden voldaan.
Het restant van de reissom dient zes tot tien weken voor de dag van vertrek te zijn voldaan. Dit wordt bij reservering kenbaar gemaakt.
Indien de reis binnen zes weken voor vertrek wordt gereserveerd dient de volledige reissom per omgaande te worden voldaan. Indien er afwijkende voorwaarden van toepassing zijn wordt dit bij boeking kenbaar gemaakt.
Garantiefonds & administratiekosten
De verplichte bijdrage voor het GGTO garantiefonds bedraagt € 7,50 per persoon.
WintersportDeluxe rekent € 35 administratiekosten per reservering.
Annuleringsvoorwaarden
Indien een overeenkomst wordt geannuleerd is Reiziger de administratiekosten en 100% kosten van een eventuele annuleringsverzekering verschuldigd.
De overige annuleringskosten zijn forfaitair bepaald en afhankelijk van het tijdstip van annulering. WintersportDeluxe volgt de annuleringsvoorwaarden van haar leveranciers. Deze voorwaarden worden je vooraf kenbaar gemaakt.
WintersportDeluxe volgt het COVID-19 beleid van haar leveranciers. Dit beleid wordt je vooraf kenbaar gemaakt.
Annuleringen dienen altijd schriftelijk of per e-mail te worden gemeld bij WintersportDeluxe. De dag dat deze schriftelijke of digitale annulering binnenkomt, geldt als de annuleringsdatum. Wanneer deze buiten kantooruren wordt gestuurd (maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur), geldt de eerstvolgende werkdag als annuleringsdatum. WintersportDeluxe stuurt je een bevestiging na ontvangst van deze schriftelijke of digitale annulering.
Wijziging van de reservering
Voor wijzigingen zijn er vaak afwijkende voorwaarden van toepassing. WintersportDeluxe volgt hierin de voorwaarden van haar leveranciers.