Alpine Residences Courchevel is ideaal gelegen aan de voet van de piste in Courchevel 1650. De residence bestaat uit 7 chalets die allen een verschillende ligging hebben ten opzichte van de piste. Manali Lodge & Canyon Lodge bevinden zich direct aan de piste, waardoor ski-in / ski-out mogelijk is. Whistler Lodge, Mammoth Lodge, Keystone Lodge & Chalet-Hotel Le C liggen bij de roltrap. Je steekt de straat over om vervolgens de volgende roltrap te nemen die toegang geeft tot de piste. Het skigebied van Les 3 Vallees ligt aan je voeten. In totaal zijn er 51 appartementen en Chalet-Hotel Le C heeft 16 suites.
De appartementen & suites zijn modern en comfortabel ingericht met warme en lichte tinten en bieden je een panoramisch uitzicht op de bergen. Het merendeel van de appartementen heeft een open haard (de grotere types) Enkele appartementen hebben zelfs een privé jacuzzi. Er zijn appartementen voor 4 tot 14 personen. De suites bieden plaats aan 4 tot 10 personen. In Alpine Residence Courchevel wordt je persoonlijk ontvangen. Voor een onbezorgde vakantie is er aan alles gedacht. De bedden zijn opgemaakt bij aankomst, een welkomstpakket staat voor jullie klaar en de eindschoonmaak is inclusief. De conciërge is er om je te ontzorgen. Hij helpt graag bij het reserveren van een restaurant, het verzorgen van de boodschappenservice of het reserveren van een massage en/of lichaamsbehandeling.
Wellness & spa
In Manali Lodge vind je een zwembad, hamam, sauna, massageruimtes, een fitness, restaurant, bar en een skiberging.
In Chalet-Hotel Le C vind je een spa met sauna, hot tub, massageruimtes, skiberging en Bistrot Le C met bar.
Gasten die verblijven in Keystone Lodge, Whistler Lodge of Mammoth Lodge hebben toegang tot de spa van Chalet-Hotel Le C.
Canyon Lodge & Aspen Lodge hebben geen spa faciliteiten.
Ligging
Manali Lodge → aan de piste, ski-in / ski-out & 200 meter van centrum
Canyon Lodge → aan de piste (30 meter) & 500 meter van centrum
Aspen Lodge → 100 meter van de piste & in het centrum gelegen
Whistler Lodge → 200 meter van de piste (d.m.v. 2 roltrappen) & 100 meter van centrum (1 roltrap)
Mammoth Lodge → 200 meter van de piste (d.m.v. 2 roltrappen) & 100 meter van centrum (1 roltrap)
Keystone Lodge → 200 meter van de piste (d.m.v. 2 roltrappen) & 100 meter van centrum (1 roltrap)
Chalet-Hotel Le C → 200 meter van de piste (d.m.v. 2 roltrappen) & 100 meter van centrum (1 roltrap)
Canyon Lodge → Chalet voor 10 personen
Aspen Lodge → 2 appartementen voor 6 personen en 8 personen
Whistler Lodge → 6 appartementen voor 4 tot 11 personen
Keystone Lodge → 9 appartementen voor 6 personen tot 12 personen
Chalet-Hotel Le C → 11 appartementen voor 4 personen tot 10 personen
Mammoth Lodge → 13 appartementen voor 4 personen tot 16 personen
Manali Lodge → 15 appartementen voor 6 personen tot 10 personen
Opgemaakte bedden bij aankomst
Handdoeken & badjassen
Welkomstpakket (o.a. koffie, thee, vaatwastablet en spons)
Tussentijdse schoonmaak (niet inclusief bij een verblijf in Canyon Lodge)
Eindschoonmaak
Verzorgingsproducten
Parkeerplaats (per appartement 1 parkeerplaats, niet voor elk type)
Toegang tot de spa (niet voor elke chalet, zie ‘wellness & spa’)
Conciërgeservice
Skilocker
Wifi
Bij een verblijf in Mammoth Lodge, Keystone Lodge, Whistler Lodge & Chalet-Hotel Le C is het ook mogelijk om voor het Premium pakket te kiezen.
Dan zijn de volgende services inclusief:
Dagelijks ontbijt
Dagelijkse schoonmaak
Midweekse handdoekwissel (op aanvraag)
Midweekse lakenwissel
Verse bloemen
Manali Lodge is alleen op basis van het premium pakket te reserveren!
Borg € 2000 (per creditcard) → voor appartementen groter dan 180 m² bedraagt de borg € 4.000
Toeristenbelasting € 4,40 per persoon per dag (vanaf 18 jaar)
Extra schoonmaak (op aanvraag, tegen betaling)
Parkeerplaats € 98 per week (indien niet inclusief of extra parkeerplaats)
Massages en/of lichaamsbehandelingen
Skipassen
Skimateriaal
Skilessen
Transfers
Kinderopvang
Ontbijtservice
Roomservice
Privé chef mogelijk
Boodschappenservice
Privé butler
Manali Lodge → zwembad, hamam, sauna, massageruimtes, fitness, restaurant, bar en skiberging
Chalet-Hotel Le C → spa met sauna, hot tub, massageruimtes, skiberging en Bistrot Le C met bar.
Canyon Lodge → hot tub
Babybedje en/of kinderstoel (op aanvraag, tegen betaling)
Check-in: vanaf 17.00 uur
Check-out: voor 10.00 uur
Huisdieren zijn niet toegestaan, echter worden er bij uitzondering kleine honden toegelaten (max. 1 per appartement a € 140 per week)
Bij een late aankomst (na 20.00 uur) of een later vertrek (na 10.00 uur) wordt er € 60 aan extra kosten doorberekend.
Voor kort verblijf gelden afwijkende aankomst- en vertrektijden
Vanafprijs per week, 3-kamerappartement Cabine 6 personen (Keystone Lodge), logies
Laagseizoen vanaf € 4.040 per week
Middenseizoen vanaf € 4.900 per week
Hoogseizoen vanaf € 6.340 per week
Er zijn diverse appartementstypes & suites beschikbaar (zie beschrijving)
Neem contact met ons op voor meer informatie en ontvang een voorstel op maat
Betalingsvoorwaarden WintersportDeluxe
De aanbetaling van 50% van de reissom dient per omgaande te worden voldaan.
Het restant van de reissom dient zes tot tien weken voor de dag van vertrek te zijn voldaan. Dit wordt bij reservering kenbaar gemaakt.
Indien de reis binnen zes weken voor vertrek wordt gereserveerd dient de volledige reissom per omgaande te worden voldaan. Indien er afwijkende voorwaarden van toepassing zijn wordt dit bij boeking kenbaar gemaakt.
Garantiefonds & administratiekosten
De verplichte bijdrage voor het GGTO garantiefonds bedraagt € 7,50 per persoon.
WintersportDeluxe rekent € 35 administratiekosten per reservering.
Annuleringsvoorwaarden
Indien een overeenkomst wordt geannuleerd is Reiziger de administratiekosten en 100% kosten van een eventuele annuleringsverzekering verschuldigd.
De overige annuleringskosten zijn forfaitair bepaald en afhankelijk van het tijdstip van annulering. WintersportDeluxe volgt de annuleringsvoorwaarden van haar leveranciers. Deze voorwaarden worden je vooraf kenbaar gemaakt.
WintersportDeluxe volgt het COVID-19 beleid van haar leveranciers. Dit beleid wordt je vooraf kenbaar gemaakt.
Annuleringen dienen altijd schriftelijk of per e-mail te worden gemeld bij WintersportDeluxe. De dag dat deze schriftelijke of digitale annulering binnenkomt, geldt als de annuleringsdatum. Wanneer deze buiten kantooruren wordt gestuurd (maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur), geldt de eerstvolgende werkdag als annuleringsdatum. WintersportDeluxe stuurt je een bevestiging na ontvangst van deze schriftelijke of digitale annulering.
Wijziging van de reservering
Voor wijzigingen zijn er vaak afwijkende voorwaarden van toepassing. WintersportDeluxe volgt hierin de voorwaarden van haar leveranciers.